Home Політика В Житомирі на створення притулку для тварин та їх утримання немає коштів

В Житомирі на створення притулку для тварин та їх утримання немає коштів

268
0
Сьогодні  під стінами міської ради зібралося 8 представників організації захисту тварин, які вимагали припинити отруєння тварин невідомою речовиною. 


В свою чергу,  начальник управління житлового господарства міської ради Світлана Півоварова офіційно повідомила, що ніяких вказівок щодо отруєння безпритульних тварин не було і не може бути. 

Світлана Півоварова також поінформувала, що у поточному році у міському бюджеті передбачено 186 тис.грн. на виконання робіт по стерилізації, кастрації, евтаназії та підбору безпритульних тварин. Інших робіт з безпритульними тваринами  не проводяться.

Захисники тварин одноголосно заявляють — вбивати тварин не можна і всіляко лобіюють прийняття програми гуманного поводження з братами нашими меншими та будівництва притулку для тварин. У свою чергу – декларуючи лише підтримку влади у будь-яких її починаннях – не мають власного бачення вирішення питання: притулок побудувати,  а як утримувати у ньому тварин потім, не знають, йдеться  у офіційному повідомленні, що розміщено на сайті Житомирської міської ради.

Для створення притулків необхідні значні кошти. На жаль, сьогодні такі витрати у міському бюджеті не передбачені. Досвід інших міст, де вже побудовані притулки для бродячих тварин, показує, що після введення в дію таких закладів, виникає інша проблема – немає коштів на утримання тварин. В  минулому році у місті Житомирі відкрито спеціальний розрахунковий рахунок для надходження коштів на створення притулку для бродячих тварин та на їх утримання. Проте туди, як поінформувала Світлана  Півоварова, надійшло 600 гривень.

Тому, міська влада вбачає єдиний вихід із даної ситуації — об’єднання зусиль громади міста, громадських організацій, об’єднань, міської влади, кожного громадянина окремо задля вирішення даного питання, повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here