Home Політика В Житомирі представили регіональних консультантів з питань децентралізації

В Житомирі представили регіональних консультантів з питань децентралізації

151

 

Сьогодні, 21 березня, у Житомирі представили регіональних консультантів з питань децентралізації, інформує прес-служба ОДА.

Виконавчий директор Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Кухарська зазначила: «Наша організація одна із небагатьох організації, яка на усіх, навіть найвищих рівнях, представляє, захищає та відстоює інтереси міст. Розробляє пропозиції щодо внесення змін до діючого законодавства, розробляє законопроекти та інші нормативні акти, які стосуються життєдіяльності міст. Надає інформаційну, організаційну та консультативно-експертну допомогу містам-членам АМУ. Проводить навчальні заходи для посадових осіб органів місцевого самоврядування на різні теми».

У 2016 році Асоціація реалізовує декілька міжнародних проектів. Зокрема два з них вже розпочали роботу в Житомирській області: «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування (ПУЛЬС)» та «Прозорий, підзвітний, ефективний бюджетний процес на місцевому рівні в Україні (ПБП)».

В рамках цих проектів в Житомирській області працюють консультанти:

– консультант з питань комунікацій і просування успіхів децентралізаційної реформи Світлана Прокоф’єва (тел.: (067) 353 84 82);

– консультант з організаційно-правових питань Олександр Пилипчук (тел.: (067) 353 84 75);

– консультант з бюджетних питань Галина Семенець (тел.: (067) 353 84 05).

Регіональні консультанти надають роз’яснення з питань, що виникають в ході впровадження децентралізаційної реформи.

Нагадаємо, що 27 березня 2016 року відбудуться перші вибори у Корнинській селищній ОТГ Житомирської області.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here