Home Політика В Житомирській обласній раді відбулося засідання постійної комісії

В Житомирській обласній раді відбулося засідання постійної комісії

112
0

У ході підготовки до шостої сесії обласної ради п’ятого скликання  відбулося  засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Депутати – члени комісії, заслухали та обговорили інформації заступника начальника головного фінансового управління Мініча Л.Г. з бюджетних питань, зокрема, про внесення змін до обласного бюджету на 2011 рік та про затвердження розпоряджень голови облдержадміністрації.

З інформаціями про хід виконання обласної комплексної програми соціального захисту інвалідів на 2008-2012 роки та про організацію медичного обслуговування дітей-інвалідів у дитячих будинках-інтернатах сфери управління органів праці та соціального захисту населення виступив заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення Павлюк В.П.

На засіданні також погоджено ряд проектів рішень обласної ради з питань комунальної власності, обговорено питання про передачу у власність Житомирській єпархії Української православної Церкви приміщення відділу природи обласного краєзнавчого музею Житомирської обласної ради, розглянуті звернення громадських організацій, благодійних фондів з питань розвитку галузі охорони здоров’я.

З усіх питань порядку денного комісія прийняла відповідні рекомендації, йдеться на офіційному сайті Житомирської обласної ради.
Previous articleПукач частково визнав, що вбив Гонгадзе
Next articleУЄФА покарає \”Барселону\” за поведінку її вболівальників

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here