Home Політика Верховна Рада прийняла законопроект, який стосується Житомирського педліцею

Верховна Рада прийняла законопроект, який стосується Житомирського педліцею

110

4 липня Верховна Рада прийняла у другому читанні в цілому законопроект №2087 «Про внесення змін до статті 90 Бюджетного кодексу України», який стосується Житомирського обласного педагогічного ліцею.

Попередньо повідомлялося, що 20 червня Верховна Рада прийняла законопроект у першому читанні, депутати також проголосували, щоб 2 липня розглянути проект №2087 в цілому.

Утім Верховна Рада не працює в нормальному режимі. Незважаючи на те, що 1 липня народний депутат України Геннадій Зубко знову підняв на Погоджувальній раді питання про включення законопроекту №2087 до порядку денного, 2 липня його так і не було внесено. Питання, яке стосується не лише Житомирського обласного педагогічного ліцею, а й близько 100 аналогічних навчальних закладів по всій Україні, фактично «зависло».

«З питанням ліцеїв виникла дуже напружена ситуація. Зрозуміло, якщо Верховна Рада не розгляне його зараз, в останній сесійний тиждень, навчальні заклади не зможуть восени розпочати новий навчальний рік!», – зазначив Геннадій Зубко.

Зважаючи на численні звернення від педагогів та батьків, чиї діти навчаються у Житомирському обласному педагогічному ліцеї, депутат зробив усе можливе, аби вкотре внести це питання до порядку денного.

4 липня Геннадій Зубко підготував звернення до голови Верховної Ради Володимира Рибака, яке підписали всі присутні депутати від Житомирщини: Рустам Раупов, Юрій Благодир, Володимир Литвин, Василь Самойленко, Віктор Развадовський, Олександр Присяжнюк, Віталій Журавський, а також інші депутати. Крім того під час засідання Верхової Ради нардеп особисто звернувся до присутніх з проханням включити питання ліцеїв до порядку денного. Завдяки цьому увечері, 4 липня, законопроект №2087 «Про внесення змін до статті 90 Бюджетного кодексу України» був затверджений у другому читанні в цілому. За це проголосували 329 депутатів.

Після підпису Президента й оприлюднення, закон набере чинності й Житомирський педагогічний ліцей, а разом з ним ще близько 100 українських навчальних закладів зможуть і надалі навчати обдаровану молодь.

«Це питання об’єднало депутатський корпус від Житомирщини. Ми зробили все, що могли, аби вирішити проблему, яка виникла через помилку в Бюджетному кодексі. Бо наші діти повинні отримували якісну освіту. Сьогодні Україна прагне в Європу, ми говоримо про нові можливості й перспективи. А при цьому фактично знищуємо кращі навчальні заклади, які дають путівку у життя здібним дітям з районів!», – наголосив Геннадій Зубко.

Прес-служба народного депутата України Геннадія Зубка

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here