Головна Події Віталій Кличко був свідком на весіллі офіцера, а обряд укладання шлюбу проводив...

Віталій Кличко був свідком на весіллі офіцера, а обряд укладання шлюбу проводив Валерій Залужний

386
0

У Києві відбулося унікальне одруження. Мер Києва Віталій Кличко був свідком на весіллі офіцера Євгенія Воротила та Марії Гуреш, а обряд укладання шлюбу проводив Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний. Про це повідомила мати нареченої, письменниця Тамара Горіха Зерня на своїй сторінці у Facebook. 

«У нашій родині було велике свято. Моя донька Марія Гуреш стала дружиною Євгеній Воротило. Нащадки двох давніх козацьких родів – сумського роду Негрійків і черкаського роду Воротил –  створили нову сім’ю і відтепер будуватимуть власний дім. Великою честю для нас є те, що молодят розписав Головнокомандувач  Збройних сил України пан Валерій Залужний, а свідком одруження став мер Києва пан Віталій Кличко. І зробили це з великою щирістю і теплом», – повідомила Тамара Горіха Зерня.

Також Кличко і Залужний залишили свої автографи на українському прапорі.

«Після події діти дістали прапор і попросили наших почесних гостей на ньому розписатися. Дякую усім, хто розділив з нами наші емоції у цей день. Віримо у перемогу ЗСУ і щасливе майбутнє наших дітей у вільній Україні», – поділилася мати нареченою.

Марія Гуреш також висловила вдячність високим гостям за незабутнє весілля.

«Ми страшенно вдячні Валерій Залужний за те, що благословив нас і розписав. Ми також вдячні і Віталію Кличко за те, що принагідно став нашим свідком. Цей день був неймовірно світлим. Ми окрилені. Ми натхненні», – написала молода дружина.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here