Головна Війна Віталій Кличко закликав киян-чоловіків, які поїхали з міста, повертатися до столиці захищати...

Віталій Кличко закликав киян-чоловіків, які поїхали з міста, повертатися до столиці захищати Київ і своє майбутнє

2267
0

Мер Києва Віталій Кличко закликав киян-чоловіків, які поїхали з міста, повертатися в Київ і захищати столицю і своє майбутнє. Про це Віталій Кличко заявив у своєму відеозверненні.

«Сьогодні важливі зусилля кожного киянина. Хтось зі зброєю в руках – в теробороні. Хтось допомагає зводити укріплення в місті. Потрібно й готувати їжу нашим захисникам та нужденним киянам, розвозити харчі, багато іншої роботи. Кожен, хто любить Київ і хоче, щоб він вистояв, повинен допомагати як може!» – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва зауважив, що з початку широкомасштабної війни Росії проти України багато жінок та дітей виїхали в безпечні місця, і це зрозуміло. І багато чоловіків, які відвозили свої сім’ї, вже повернулися в місто.

«Я звертаюся до тих, хто цього ще не зробив! Чоловіки-кияни, повертайтеся! Треба захищати наше місто і своє майбутнє! А не сидіти десь і співчувати! Українці показали світу свою мужність і готовність битися за свою землю. Тільки разом вистоїмо! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here