Головна Політика Віталій Кличко зустрівся з канцлером Австрії Карлом Нехаммером

Віталій Кличко зустрівся з канцлером Австрії Карлом Нехаммером

2354
0

Віталій Кличко, міський голова Києва, лідер «УДАРу» зустрівся з канцлером Австрії Карлом Нехаммером. Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці. 

«Зустрівся з канцлером Австрії Карлом Нехаммером, який на знак солідарності і підтримки боротьби українського народу за свою державу і свободу, відвідав сьогодні Київ.

Під час розмови я наголосив на необхідності посилення економічного тиску на Росію – більш суворих санкцій, припиненні економічних відносин з агресором.

Зокрема, – нафтове, енергетичне ембарго на російські енергоносії. Бо отримані кошти Росія вкладає в зброю, в армію, у війну. Вкладає в знищення України і мирних українців. Які ще свідчення потрібні цивілізованому світу після звірств росіян у Бучі, Ірпені, Бородянці, Гостомелі?! Після того пекла, на яке орки перетворили Маріуполь? Після зруйнованих міст і сел, постійних обстрілів житлових кварталів.

Це – геноцид українського народу, який цинічно і безжально чинить Росія. І це потрібно зупинити! Спільною позицією і зусиллями партнерів, допомогою Україні – військовою, економічною, політичною.

Розраховує Україна, зокрема, і на підтримку партнерами її членства в ЄС», — написав Віталій Кличко.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here