Home Політика Влада Бердичева звернулася до обласної комісії з ТЕБ та НС щодо послаблення...

Влада Бердичева звернулася до обласної комісії з ТЕБ та НС щодо послаблення карантину

341

Влада Бердичева підтримала вимоги підприємців щодо дозволу торгівлею непродовольчих товарів та квітами під час карантинних обмежень "червоної" зони.

Рішення місцевої комісії з питань ТЕБ та НС щодо перегляду карантинних обмежень у Бердичівській громаді місцева влада надіслала 2 лютого до обласної.

Про це повідомив міський голова Бердичева Сергій Орлюк на сторінці в Фейсбук:

"Сьогодні до мне приходили бердичівські підприємці, які торгують на центральному кооперативному ринку та в універмазі «Ювілейний»…

Намагався пояснити, що міська влада не має повноважень скасувати рішення обласної комісії. Проте і стояти осторонь ми не можемо. Тому на комісії розглянули та підтримали звернення підприємців щодо перегляду карантинних обмежень на території Бердичівської міської територіальної громади. Звісно, за умови стовідсоткового дотримання ними усіх санітарних вимог.

Відповідний протокол вже надіслано до обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Тільки вона може дати дозвіл на право здійснення торгівлі товарами непродовольчої групи, квітами та рослинами з дотриманням всіх необхідних протиепідемічних заходів та встановлення рівнів епідемічної небезпеки в межах адміністративно-територіальної одиниці".

Міський голова Бердичева заявив, що очікує на позитивне вирішення питання.

Тим часом у Житомирі 3 березня підприємці з усієї області планують вийти на мітинг проти введення жорсткого карантину.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here