Home Політика Влада каже, що робить усе можливе для виплати зарплат вчасно

Влада каже, що робить усе можливе для виплати зарплат вчасно

147
0

 Щоб погасити борги на підприємствах, керівництво області проводить наради за участю керівників підприємств. Усі питання виносяться на розгляд тристоронньої соціально-економічної ради при голові облдержадміністрації, головним управління праці та соціального захисту населення, – йдеться на сайті адміністрації. Влада каже, що це така робота сприяє зменшенню боргів.

Як результат, вже виплатили в поточному році більше 4 млн. грн. заборгованої заробітної плати працівникам підприємств. За результатами рішень обласної, районних та міських комісій працівникам області виплачено заборгованої заробітної плати на суму 8,6 млн. грн.

На виконання програми Президента України «Україна – для людей!», проведення аналізу стану соціально-економічного розвитку районів області за 2010 рік та визначення пріоритетів у їх роботі на 2011 рік головою облдержадміністрації та головою обласної ради проведено співбесіди з головами райдержадміністрацій, районних рад, їх заступниками та головами міських рад. Серед основних питань розглянуто проблему погашення боргів із виплати заробітної плати.

Постійний контроль щодо вирішення зазначеної проблеми здійснюється обласною комісією з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Упродовж січня – травня 2011 року проведено 10 засідань комісії, на яких заслухано 49 керівників підприємств-боржників, до прокуратури області направлено звернення з проханням надати правову оцінку фактам невиплати зарплати на 36 підприємствах. Стосовно 12 підприємств-боржників до урядових структур, міністерств та відомств направлені звернення щодо сприяння вирішенню питання погашення боргів із виплати зарплати, а також пропозиції, що потребують вирішення на державному рівні. По 8 підприємствах – найбільших боржниках головному управлінню Пенсійного фонду України і державній податковій адміністрації запропоновано ініціювати порушення справ про їх банкрутство.

Завдяки вжитим заходам з липня минулого року в області триває тенденція зменшення заборгованості із виплати зарплати. За цей час сума боргів скоротилася втричі (з 65,9 млн. грн. за станом на 1.07.10 до 23,2 млн. грн. – на 1.05.11), кількість підприємств-боржників – у 6 разів (з 486 до 81). Заборговану зарплату отримали 35 тисяч працівників.

Previous articleЖитомирських депутатів збирають на п’яту сесію
Next articleНа запит громадських організацій відповів перший депутат

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here