Home Політика Влада повідомила, коли людям доведеться більше платити за газ

Влада повідомила, коли людям доведеться більше платити за газ

89

У Партії регіонів вважають прийнятною пропозицію МВФ підвищити тарифи на газ для населення не на 50-60% а лише на 20%. Таке підвищення тарифів, найвірогідніше, відбудеться на початку 2013 року, заявив заступник глави парламентської фракції ПР Анатолій Кінах.

"Нам необхідно розморозити співпрацю з валютним фондом. І в зв’язку з необхідністю залучення нових кредитних коштів, і в якості позитивного сигналу для інвесторів. Однак жорстка позиція Фонду щодо комунальних платежів була перепоною для цього. Тому те, що в МВФ почули наші аргументи і запропонували інший, близький до оптимального сценарій вирівнювання тарифів, не може не радувати", – сказав він, пише ТСН з посиланням на "Комерсант-Україна".

Про можливість поступок з боку МВФ стало відомо у вівторок, 16 жовтня, коли Фонд оприлюднив на своєму сайті звіт "Газова цінова політика України: наслідки підвищення тарифів".

У звіті експерти описали варіант підвищення тарифів на газ для населення на 20%. Фахівці вважають, що використання експертами Фонду у звіті саме цифри 20% може мати прихований підтекст.

"У МВФ розуміють, що відразу після закінчення парламентських виборів країна почне готуватися до президентських, тому ніхто не зважиться на різке підвищення тарифів", – розповів керівник аналітичного департаменту SP Advisors Віталій Ваврищук.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here