Home Політика «Влада зобов’язана підвищити прожитковий мінімум на 30%», – Зубко

«Влада зобов’язана підвищити прожитковий мінімум на 30%», – Зубко

90
Депутати Верховної Ради  невідкладно повинні розглянути проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збільшення соціальних виплат та заробітних плат», зареєстрований лідером партії Арсенієм Яценюком.  Про це заявив в ході сьогоднішньої прес-конференції голова Житомирської обласної організації «Фронту Змін» Геннадій Зубко. 
 
«Законопроект передбачає  збільшення прожиткового мінімуму на 30% та приведення показників мінімальної заробітної плати і пенсії  до реальних прожиткових розмірів. Підвищення саме на 30%  є економічно обґрунтованим. Це доводить реальний показник інфляції в державі та рівень подорожчання товарів першого вжитку», – сказав  Геннадій Зубко.
 
Щодо забезпечення джерел фінансування, очільник територіальної організації партії зазначив:
 
«Законопроект передбачає зменшення адміністративних витрат органів влади до рівня 2009 року, а також зростання доходної частини бюджету за результатами боротьби з контрабандою та наведення бюджетної дисципліни. Зокрема, держава витрачає майже 330 мільярдів гривень на державні закупівлі. При цьому, закуповуються товари та послуги за вартістю, яка значно перевищує ринкову. Наприклад, дизельне паливо закуповується на 20% дорожче ринкової ціни. Саме наведення бюджетної дисципліни стане надійним гарантованим джерелом фінансування всіх соціальних виплат і дасть можливість збільшити їх не на 20-30 гривень, як декларує влада, а на 200-600 гривень майже 17 мільйонам громадян, як того вимагають сучасні умови життя в державі».
 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here