Home Політика «Як можна вимагати щось від людей, коли депутати обласної ради самі порушують...

«Як можна вимагати щось від людей, коли депутати обласної ради самі порушують Закон», – Руслан Годований

99

Якщо депутат обласної ради не присутній на сесії, то його кнопка для голосування не повинна працювати взагалі. У цьому переконаний депутат Житомирської обласної ради від «Фронту Змін» Руслан Годований.

Він запропонував прийняти зміни до регламенту, відповідно до яких, кнопки відсутніх депутатів будуть блокуватись після реєстрації. Якщо ж депутат приходить на сесію – то його кнопку відразу активовують.

«Ми маємо вже приклади у обласній раді, коли депутати тисли відразу на кілька кнопок і приймали таким чином рішення. І що ми маємо із цього? Через кнопкодавство прийняли рішення про виділення землі під титанові кар’єри, і тепер кожної сесії під вікнами мітинг – люди не хочуть кар’єрів у себе біля домівок. Щоб не було таких рішень, які приймаються у напівпустому залі кількома депутатами, ми маємо ввести персональне голосування», – прокоментував пропозицію фракції сьогодні на регламентній комісії депутат Руслан Годований.

Утім, не всі провладні депутати погодились із тим, що треба вводити додаткові норми для голосування у залі. На комісії вони заявляли, що не обов’язково знати усім, як вони голосують.

Нагадаємо, що «Фронт Змін» неодноразово звертав увагу на те, що голосування у залі засідань має бути персональне, як того вимагає законодавство. Зокрема, депутат Годований наголошує, що важко вимагати від людей, щоб вони були законослухняними, платили справно податки та виконували рішення сесії, якщо самі депутати порушують Закон.

«Ми маємо нести повну відповідальність за ті рішення, які приймаємо на сесії. Але для цього ми повинні ввести персональне голосування», – додав депутат обласної ради Руслан Годований.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here