Home Політика Якби російського опозиціонера викрали без згоди України, в МЗС би вже обурились

Якби російського опозиціонера викрали без згоди України, в МЗС би вже обурились

80
0
Екс-заступник голови СБУ Олександр Скіпальський переконаний, що викрадення російського опозиціонера Леоніда Развожаєва не могло відбутися без згоди української сторони.
 
Про цевін заявив в ефірі "5 каналу", передає УНІАН.
 
"Такі акції називаються достатньо ємко – "агресія", і вони присікаються всіма можливими  засобами охорони і оборони тієї країни, на території якої вони відбуваються", – зазначив Скіпальський.
 
"Я думаю, що ми перебільшуємо  можливості ФСБ в даному випадку. Бо якби це зробило ФСБ на передодні візиту нашого президента, МЗС щонайменше оголосило б ноту, а візит не відбувся, тому що це виглядає достатньо деструктивно, я би сказав, що це ганебно для нашої держави і принизливо, коли це відбулося", – сказав він.
 
"Я не вірю. Я не вірю майже на 100% що це відбулося без узгодження з українською стороною", – наголосив Скіпальський.
 
"Безумовно, порушена ціла низка процедурних питань, є відпрацьована процедура. Подивіться, якщо наша влада звертається за Авакова в Італію, чи за Данилишина у Чехію – там люди попросили документи, подивились їх і потім приймають рішення, так і Україна повинна діяти", – зазначив він.
 
"Але тут поспішно було, людина тільки заїхала на територію України, на другий день вона зникає. Це все так, під шумок, зроблено не професійно, і  це не робить честь Українській державі в цілому, а силовим структурам, як виконавцям, в деталях", – пояснив Скіпальський.
 
"Якби це питання не було узгоджено, то сьогодні, чи вчора, командувач прикордонними військами пан Литвин мусив би подати у відставку. Тому що якщо літаки перелітають через кордон безконтрольно, або із групою спецпризначенців  російських спецслужб, які діють на території  України – я в це не вірю", – додав він. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here