Home Політика Янукович каже, що газове питання може вирішити пакетна угода

Янукович каже, що газове питання може вирішити пакетна угода

92
0

Президент України Віктор Янукович має намір обговорити питання поставок російського газу до України і ціни на нього на зустрічі з керівництвом РФ, яка, можливо, пройде в листопаді.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Сімферополі.

«Вже в листопаді ми знову зустрічатимемося і обговорюватимемо ці питання, планується держвізит, бізнес-форум у Нижньому Новгороді», – сказав Президент, коментуючи підсумки вчорашніх переговорів з російським колегою Володимиром Путіним.

Глава держави заявив також, що питання може вирішити пакетна угода, і зазначив, що зацікавлені сторони, як у Росії, так і в Україні, працюють над цим.

Як повідомляв УНІАН, 22 жовтня під час спільної заяви для преси за підсумками переговорів з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним у державній резиденції в Ново-Огарьово В. Янукович сказав, що переговори з Росією про ціну на газ для України продовжуються.

При цьому він наголосив, що «ми розраховуємо вийти на економічно обґрунтовану і справедливу формулу встановлення ціни на газ для нашої країни».

Згідно з контрактом, підписаним НАК «Нафтогаз України» з «Газпромом» 19 січня 2009 року, ціна газу для України (з урахуванням знижки в 100 доларів за 1 тис. кубометрів за Харківською угодою 2010 року) становила – в першому кварталі 2012 року близько 416 доларів за тисячу кубометрів, у другому кварталі – 425 доларів, у третьому – 426 доларів, у четвертому очікується 432 долари. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here