Home Політика Янукович може взяти Тимошенко на поруки

Янукович може взяти Тимошенко на поруки

134
0

Політолог, радник президента Дмитро Видрін в інтерв’ю ТСН.ua не виключив що Віктор Янукович може попросити суддю змінити екс-прем’єру запобіжній захід під свою відповідальність.

Принаймні, це він порадив президенту у своїй аналітичній записці. Зокрема, за словами Видріна, він написав президенту, що "вважає великою геополітичною помилкою взяття Тимошенко під варту". Утім, на думку Видріна, Янукович ще може виправити ситуацію.

"Він може взяти Тимошенко на поруки. Він же людина. Так, у нього є низка спірних рис. Але серед них немає злорадства чи злоби", – вважає політолог.

Говорячи про причини арешту Тимошенко, Видрін виключив особисті та внутрішньополітичні. На його думку, Тимошенко виявилася вбудованою у "велику геополітичну гру".

"Зараз вирішується майбутнє Східного партнерства у Європі. А в України на зовнішньому політичному ринку є не тільки союзники, але й недоброзичники. Вирішується, куди підуть гроші: на Південне, чи на Східне партнерство. Думки у ЄС розділилися: багато країн вважають, що потрібно закривати Східне партнерство і гроші перекидати на Південне – албанці, серби, косовари, лівійські біженці і так далі. Так ось, я не хочу, аби винна чи невинна Тимошенко стала приводом припинення програми Східного партнерства для України", – зазначив Видрін.

На його думку, якщо наші політики це зрозуміють, вони візьмуть Тимошенко на поруки і силою визволять з СІЗО.

За словами політолога, на місці Тимошенко могли опинитися і інші відомі у Європі українці.
 
"Розумієте, в Європі знають не так багато людей з України – Андрій Шевченко, Віталій Кличко, Юлія Тимошенко. Якби посадили Віталія Кличко, це також могло б стати приводом для припинення Східного партнерства. Але його ж нема за що. Хіба що за занадто сильний хук зліва", – іронізує Видрін.
 
Про те, чи можливо перенесення парламентських виборів на 2015 рік, кому з політичних лідерів не вистачає "пристрасті" та чому Ющенко не носить годинник – читайте незабаром в ексклюзивному інтерв’ю Дмитра Видріна на ТСН.ua.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here