Home Політика Янукович наобіцяв чорнобильцям ”золоті гори”

Янукович наобіцяв чорнобильцям \”золоті гори\”

93
Президент Віктор Янукович закликав українців пом’янути всіх загиблих під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, а також вклонитись їхній світлій пам’яті та героїчному подвигу.
 
Як повідомила прес-служба глави держави, про це йдеться у зверненні Януковича з нагоди Дня вшанування чорнобильців-ліквідаторів.
 
"Ризикуючи своїм життям, ліквідатори самовіддано боролися з наслідками найбільшої в історії техногенної катастрофи… Історія становлення нашої держави нерозривно пов’язана з Чорнобилем. Попри суттєві досягнення в подоланні згубних наслідків трагедії у нас досі залишається чимало невирішених проблем", – наголосив Янукович.
 
На його думку, далеко не все зроблено для того, щоб ліквідатори наслідків катастрофи нині мали гідне життя і умови для охорони здоров’я.
 
"Будемо докладати усіх зусиль для виправлення ситуації", – пообіцяв президент.
Він відзначив активну діяльність громадських організацій учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС і запевнив, що із розумінням ставиться до їхніх вимог.
 
"Закликаю до подальшого відкритого діалогу з урядом України. У цій важливій справі маємо бути взаємовідповідальними", – сказав Янукович.
 
За його словами, з наступного року будуть значно підвищені пенсійні виплати інвалідам-ліквідаторам, протягом року буде реалізована програма реконструкції та переобладнання спеціалізованих лікарень для постраждалих із забезпеченням їх безкоштовними медикаментами та посиленим харчуванням.
 
"Від імені українського народу висловлюю вам вдячність за мужність і самопожертву, виявлені у тяжкий для нашої землі час. Щиро зичу усім вам доброго здоров’я, довгих та щасливих років життя, здійснення мрій і сподівань", – резюмував глава держави.
 

Gazeta.ua 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here