Home Політика Янукович не знає, у кого повернеться язик критикувати його реформи

Янукович не знає, у кого повернеться язик критикувати його реформи

90

Президент України Віктор Янукович закликає Верховну раду спільно втілювати у життя його соціальні ініціативи, незважаючи на вибори. Про це він сказав під час зустрічі з головою ВР Володимиром Литвиним та лідерами фракцій Партії регіонів, Народної партії і групи "Реформи заради майбутнього", повідомляє ТСН.

За словами Януковича, перед внесенням соціальних ініціатив була проведена величезна аналітична робота.

"Ми прогнозували, яка ситуація у державі буде, і з урахуванням усіх чинників була підготовлена ця база", – сказав президент.

Він наголосив, що підвищити соціальні стандарти є обов’язком влади, і зволікати із втіленням цього у життя не можна. Янукович підкреслив, що критика стосовно того, що ці соціальні ініціативи пов’язані з виборчою кампанією, яка наближається, була б у будь-який час.

"Якщо це зробити у другому півріччі або зараз, все одно скажуть, що це пов’язано з виборами… Скажіть, будь ласка, у нас є періоди, час, який не пов’язаний з виборами? У нас перманентні вибори завжди, закінчуються парламентські – починається підготовка до президентських", – сказав Янукович.

На його думку, опозиція також має працювати над втіленням соціальних ініціатив, а не критикувати їх. Він зауважив, що виступати проти підвищення соціальних стандартів – означає бути в опозиції не до президента, не до уряду, а до народу.

"Це ж не опозиція до мене чи до уряду, це опозиція до народу, фактично. Ну, хай спробують. Я переконаний у тому, що буде відповідь від людей, якщо не зразу, то з часом", – сказав Янукович.

У свою чергу Литвин нагадав, що народні депутати домовились провести зустріч з членами Кабінету міністрів у п’ятницю для того, щоб обговорити соціальні ініціативи Президента і шляхи їхньої реалізації. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here