Home Політика Янукович: пауза у відносинах з Європою піде на користь

Янукович: пауза у відносинах з Європою піде на користь

92
Україна скористається паузою у відносинах із Євросоюзом і будуватиме Європу всередині країни.
 
Про це заявив президент Віктор Янукович у Стамбулі, повідомляє УНІАН.
 
За його словами, "розширення (ЄС) – це перспектива". "Ми за те, щоб була перспектива і в Європи, і в України. Ми скористаємося цією паузою й будуватимемо Європу в Україні", – зазначив президент.
 
При цьому Янукович підкреслив, що в Україні розуміють, що євроінтеграція – це не просто вступ до елітного клубу. "Перш за все, це домашнє завдання, і ми добре розуміємо, що від України багато що залежить", – підкреслив президент.
 
Крім того, він зазначив, що в Україні також розуміють, що рішення про розширення ЄС загальмувалося не лише для України, а й, приміром, для Туреччини: "На нашу думку, це хибне рішення, хоча пауза, яка зараз є, можливо, вона піде на користь і Україні, і Європі".
Говорячи про те, що Україна будуватиме Європу всередині країни, Янукович зазначив, що йдеться про ті правила, які були б привабливими для партнерів України в світі.
 
"Ми добре розуміємо, що лише інноваційно-інвестиційна модель розвитку України дасть нам перспективу і можливість піднімати рівень економіки, а значить і рівень життя людей і скорочувати відстань між багатими і бідними", – заявив президент. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here