Home Політика Янукович побачив, що ”покращення життя” зависло

Янукович побачив, що \”покращення життя\” зависло

99

Президент Віктор Янукович розкритикував роботу уряду з реалізації своєї соціальної програми, озвученої ще 7 березня.

"Я вам відверто скажу, що я незадоволений тією ситуацією, яка є зараз, таким повільним просуванням вирішення цих питань. Незважаючи на те, що був прийнятий бюджет, що виконавці отримали завдання більш ніж два місяці тому", – сказав Янукович, повідомляє ТСН з посиланням на "ЛІГАБізнесІнформ".

Він підкреслив, що реалізація соціальних ініціатив – надзвичайно важливе завдання, реалізація якої дозволить підвищити соціальний захист та покращити добробут громадян.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада збільшила заради соцініціатив глави держави бюджет країни на 33 мільярди гривень. Раніше екс-міністр економіки Володимир Лановий заявив, що уряд не зможе виконати нову соцпрограму президента Віктора Януковича.

"Я впевнений, що ці обіцянки не будуть виконані. Не буде 6 мільярдів на повернення вкладів, не буде такої суми, технічно це не буде виконано. Не буде зібрано 33 мільярди за рахунок чистих доходів, своєчасно отриманих, не в грудні місяці, не в листопаді, коли збільшуються імпортні надходження, а в травні. Тобто, ми отримаємо картину, коли уряду дозволено мати ще 33 мільярди, а витратити їх за призначенням воно просто не встигне. А, можливо, і не захоче", – пояснив він. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here