Home Політика Янукович побажав журналістам, які пишуть про ”Межигір’я”, ”і далі дихати цим смородом”

Янукович побажав журналістам, які пишуть про \”Межигір\’я\”, \”і далі дихати цим смородом\”

114
Президент Віктор Янукович радить журналістам звертатися до правоохоронних та антикорупційних органів, якщо вони бачать прояв корупції в тому чи іншому питанні.
 
Про це він сказав на прес-конференції в Криму, коментуючи журналістське розслідування "Української правди" про те, що до компанії "Актив Солар", яка побудувала сонячну електростанцію в АРК, мають відношення брати Клюєви, а також фірма, яка має відношення до "Межигір’я".
 
Журналіст запитав у Януковича, чи вважає він цей факт проявом корупції.
 
"У нас є правоохоронні органи, є структура, яка бореться з корупцією. Є законні методи, коли кожен має право звернутися до правоохоронних органів і викласти факти, які вони розслідували", – сказав Янукович, повідомляє Обком з посиланням на УНІАН.
 
Він також зазначив, що в країні "будуються заводи, впроваджуються високі технології, вкладаються інвестиції в галузі економіки".
 
Янукович висловив жаль, що у деяких людей це викликає негативну реакцію.
 
"В даному випадку будується альтернативна електростанція, і при цьому хтось шукає тут якісь зворотні сторони, негативні", – сказав президент.
 
"Це той бруд, в якій звикли купатися політикани і популісти, які багато разів були при владі, які багато разів займали різні посади. Але нічого, як люди кажуть, путнього своїми руками в цій країні не зробили", – заявив Янукович.

"І вони далі продовжують отруювати життя не лише собі, насолоджуватися цим болем, але і всім іншим, суспільству. Але якщо їм це так приємно, будь ласка, як кажуть, це в їхніх руках. Якщо для них це спосіб життя – жити цим і дихати цим смородом", – сказав Янукович. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here