Home Політика Янукович розповів, про свою боротьбу з бідністю

Янукович розповів, про свою боротьбу з бідністю

373
0

Показник бідності за 2010 рік скоротився на 2,3%, досягнувши найнижчого рівня з 2001 року. Це стало наслідком підвищення майже на 25% прожиткового мінімуму, більш ніж на 12% середнього розміру пенсій, на 10% реальної заробітної плати, зявив президент Віктор Янукович у своєму зверненні до народу з нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю.

Янукович запевнив, що скорочення масштабів бідності є пріоритетним напрямком державної політики, оскільки саме значно стримує розвиток України на шляху досягнення європейських стандартів життя.

Глава держави також розповів, для подолання бідності влада намагається наразі стабілізувати економіку, зменшити адміністративне навантаження на бізнес та встановити чіткі податкові правила.

Нагадаємо, згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, прийнятою 22 грудня 1992 року, вся світова громадськість відзначає 17 жовтня Міжнародний день боротьби з бідністю.

Як повідомлялось, у вересня Кабмін заявив, що очікує збільшення частки бідного населення за національним критерієм за підсумками 2011 року на рівні 2,4% – до 26,5%.

Previous articleНа Житомирщині горів пасажирський автобус
Next articleВ дитсадках та школах Житомира мерзнуть діти

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here