Home Політика Янукович схильний підписати закон про біометричні паспорти

Янукович схильний підписати закон про біометричні паспорти

76
0

Президент України Віктор Янукович схильний підписати закон про біометричні паспорти, але прийме рішення лише після висновку експертів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час підходу до преси у рамках форуму інноваційних технологій в хлібопекарській галузі, який проходить сьогодні в Київській області.

Коментуючи нещодавно прийнятий парламентом закон, Президент зауважив, що його головною метою є виконання зобов’язань України перед Радою Європи, взятих на себе під час переговорного процесу щодо лібералізації візового режиму.

В.Янукович підкреслив, що сьогодні треба вирішити це питання, оскільки дуже багато бюрократії і скарг під час оформлення віз українським громадянам.

«Ми не можемо сидіти і чогось чекати», – сказав Президент.

Він зауважив, що навколо закону про біометричні паспорти завжди було багато розмов, різних думок і навіть політики. В.Янукович підкреслив, що не бачив ще цього закону, тому не може однозначно сказати, що він його підпише, не ознайомившись з висновками експертів.

При цьому глава держави не виключив, що, можливо, до цього закону доведеться вносити зміни вже після його підписання.

Як повідомляв УНІАН, 2 жовтня ц. р. Верховна Рада ухвалила в цілому Закон «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». Цей закон, зокрема, передбачає запровадження електронних біометричних паспортів. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here