Home Політика Янукович ветував зміни до житлового кодексу

Янукович ветував зміни до житлового кодексу

113
0

Віктор Янукович повернув зі своїми пропозиціями для повторного розгляду парламентом зміни до житлового кодексу.

Як повідомляє прес-служба глави держави, Янукович відповідно до частини другої статті 94 Конституції повернув Закон України від 6 жовтня 2011 року №3825-VІ "Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР щодо визначення житлової та загальної площ об’єкта житлової нерухомості".
 
Серед претензій Януковича до закону є заборона надання у житлових будинках приміщень для потреб виробничого характеру (на сьогодні існує заборона надання таких приміщень для потреб промислового характеру).
 
"Запровадження заборони надання у житлових будинках приміщень для потреб виробничого характеру може призвести до вимушеного припинення підприємницької діяльності суб’єктами малого та середнього бізнесу", – пише Янукович.
 
"Слід також зазначити, що в інших положеннях Житлового кодексу Української РСР передбачена можливість надання нежилих приміщень в жилих будинках для торговельних, побутових та інших потреб непромислового характеру (частина четверта статті 4, стаття 186)", – йдеться у пропозиціях Януковича.
 
Президент пропонує в абзаці третьому пункту 1 Закону, що надійшов на підпис, слово "виробничого" замінити словом "промислового".
 
Інша пропозиція Януковича стосується порядку підрахування площі лоджій, балконів, веранд і терас.
 
"Пропонується наділити правом встановлювати коефіцієнти центральний орган виконавчої влади з питань житлової політики… цим запроваджується можливість частого змінювання зазначених коефіцієнтів, що матиме наслідком зміну загальної площі об’єктів житлової нерухомості та вимагатиме щоразу проведення технічної інвентаризації житлового фонду в Україні за рахунок коштів громадян", – йдеться у пропозиціях Януковича.
 
Президент пропонує встановити коефіцієнти законом.
 
Нагадаємо, раніше "Союз захисту підприємців" просив президента ветувати закон, який забороняє надання житлових приміщень для виробничих потреб.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here