Home Політика Янукович відмовився випустити Тимошенко

Янукович відмовився випустити Тимошенко

114
0

Президент Віктор Янукович вважає неприйнятним звільнення Юлії Тимошенко з ув’язнення.

Про це він сказав у інтерв’ю західним журналістам в понеділок, про що повідомляє "Wall Street Journal".
"Який сигнал ми даємо суспільству? Що, щоб скоювати злочини, треба бути членом опозиції?", – запитав Янукович в ході розмови.
 
"Підвищуючи голос, Янукович закликав Захід поважати його країну, сказавши, що, складається враження, що "вони не хочуть слухати" його заяви, що він не втручається в роботу судів та правоохоронних органів", – пише "Wall Street Journal".
 
"У понеділок Янукович припустив, що було би неправильно звільнити Тимошенко у зв’язку з новими кримінальними звинуваченнями, висунутими проти неї минулого тижня", – також зазначає видання.
 
За словами західного дипломата, з яким поспілкувався журналіст "Wall Street Journal", відмова Януковича звільнити Тимошенко ставить під сумнів його візит до Брюсселя в четвер.
Янукович сказав, що він поїде, попри охолодження у стосунках.
 
"Я не збираюся просити про послугу. Ми – партнери. Якщо необхідно зустрітися, я готовий. Якщо ні, я полечу далі", – сказав він, очевидно, маючи на увазі наступний візит на Кубу та до Бразилії.
 
Як пише видання, виходом із ситуації могла би стати декриміналізація статті, за якою засуджено Тимошенко.
 
"Але в понеділок пан Янукович, здається, відкинув цей підхід. "Ви чули від мене про якісь зобов’язання?", – сказав він, маючи на увазі переговори з західними чиновниками.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here