Home Політика Янукович знайшов крайнього у провальних реформах – вірус

Янукович знайшов крайнього у провальних реформах – вірус

109
Президент Віктор Янукович вважає, що ефективному впровадженню реформ в Україні заважає "політичний вірус".
Про це він сказав у Чернівцях під час робочої наради з господарським активом Буковини.
 
"Запустили політичний вірус у суспільство. Зустрічаючись з людьми, говорячи про життя, я бачу, що людям не вистачає інформації та роз’яснення про реформи, для чого ці реформи, куди і чого ми рухаємося. У людей стають круглі очі, коли вони дізнаються від мене про об’єктивні та правдиві речі", – сказав президент.
Янукович також зазначив, що країна не зупиниться у реформуванні податкової системи.
 
"Ми проглянемо всі недоліки, вивчимо їх і поправки до податкового кодексу відправимо на розгляд Верховної Ради", – сказав Янукович.
 
Говорячи про земельну реформу, президент звернувся він до присутніх у залі:
 
"Ми зробили тіньовий земельний ринок, від якого програють люди. Це так!? Я знаю, що це так, але є політичні сили, які гальмують цей важливий процес, вони йдуть за принципом, чим гірше, тим краще. Це така у них політична боротьба. Але наша мета – щоб був порядок у країні, і був ефективний господар по всіх напрямках".
 
Під час наради Янукович підняв зі своїх місць кількох урядовців і запитав у них наскільки вони встигли вивчити проблеми регіону.
 
Ті відповіли, що не мали для цього достатньо часу. На це Янукович заявив:
"Залишаєтесь до кінця тижня тут у регіоні, поки не будете знати всіх проблем, і що говорять прості люди по закріплених за вами напрямках".
 

Українська правда 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here