Home Політика Євросоюз дасть 4 мільйони євро тому, хто придумає як розвивати політику в...

Євросоюз дасть 4 мільйони євро тому, хто придумає як розвивати політику в регіонах

83

Європейський Союз заявив про початок нового конкурсу проектів, які будуть пропонувати програми розвитку української регіональної політики, повідомляє Кореспондент з посиланням на представництво ЄС в Україні.

Для першої частини конкурсу можуть подавати свої розробки місцева влада Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей, а також АР Крим.

Зокрема, буде проведено конкурс двох рівнів – для розвитку політики на обласному та районному рівнях. Таким чином, 4 млн євро отримає той, хто придумає проект для вирівнювання розривів між регіонами та надання допомоги найменш розвиненим областям. Максимальний бюджет кожного проекту – 2 млн євро.

Інший конкурс проектів пройде між проектами, які спрямовані на розвиток сільської місцевості. Розробник може розраховувати на 2 млн євро. Програми на конкурс можуть подавати органи регіональної та місцевої влади.

Варто зазначити, що це лише один етап впровадження програми регіонального розвитку України від Євросоюзу, на яку виділили 31 млн євро. Всі проекти потрібно подати до 1 липня 2013 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here