Home Політика Євросоюз розслідує, у чиї кишені пішли гроші від Євро-2012

Євросоюз розслідує, у чиї кишені пішли гроші від Євро-2012

76
Євродепутат Ребекка Хармс обіцяє проведення в Україні після Євро-2012 розслідування щодо корупції під час підготовки до чемпіонату.
 
"Ми звернемо увагу на корупцію і на те, як вдалося за такий короткий час побудувати великі стадіони, за які гроші, чому це вдалося без тендерів, у чиї приватні кишені пішли гроші", – сказала вона на прес-конференції, повідомляє Інтерфакс-Україна.
 
"Таке велике розслідування буде проведене після Євро-2012", – додала вона.
 
Як повідомлялося, 13 червня депутати Європарламенту В.Шульц і Ребекка Хармс прибули в Україну, щоб відвідати матч Голландія-Німеччина в Харкові та зустрітися з засудженою екс-прем’єром України Юлією Тимошенко. Через те, що літак, яким летіли європарламентарії, потрапив у грозовий фронт, зустріч із Ю.Тимошенко довелося перенести з вечора 13-го на ранок 14 червня.
 
13 червня в Харкові Р.Хармс і В.Шульц під час виконання гімну перед матчем розгорнули два плакати. На одному було написано "Чесна гра у футбол і політику", а на іншому – "Свободу всім політичним в’язням". Стюарди забрали в них ці плакати, але після гри повернули. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here