Home Політика Євросоюз жорстко розкритикував українську владу

Євросоюз жорстко розкритикував українську владу

97
Європейський союз висловив українській владі ряд претензій щодо підготовки до виборів у парламент.
 
Про це пише Коммерсантъ у статті "Украине передали предвыборную агитацию", повідомляє Gazeta.ua.
 
Спільна заява високого представника Євросоюзу з питань зовнішньої політики і безпеки Кетрін Ештон і єврокомісара з питань розширення та європейської політики сусідства Штефана Фюле про майбутні парламентські вибори в Україні була надана в п’ятницю.
 
"У Брюсселі серед іншого впевнені в "істотній нестачі плюралізму в телеефірі" і вважають, що ситуація в даній сфері "викликає велику тривогу і вимагає негайних дій" з боку влади.
Європейські керівники окремо відзначили "термінову необхідність роз’яснення (українською владою) питань, пов’язаних з комплектацією окружних і дільничних виборчих комісій", – пише видання.
 
Співрозмовники видання в Брюсселі підкреслюють, що оприлюднення заяви ЄС за два тижні до дня голосування не є унікальною подією.
 
"Ми опублікували подібний документ перед виборами в Грузії, – розповіло джерело. – Дата його появи підібрана так, щоб при владі ще залишався час для виправлення тих проблем, які ми позначили". "Українській владі варто врахувати жорсткий тон нашої заяви, – додав інший співрозмовник. – Це дипломатична мова, і якщо ми публічно говоримо про "стурбованості" і "тривозі", то фактично це означає крайній ступінь нашого невдоволення".
 
Також у Європі ще раз висловили стурбованість тим, що судові процеси над лідерами опозиції не дали їм можливості брати участь у виборах 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here