Головна Політика За сприяння Людмили Зубко Житомир відвідала провідна бізнес-школа

За сприяння Людмили Зубко Житомир відвідала провідна бізнес-школа

151
0

Потужний бізнес-десант цими днями висадився в Житомирі. 50 топ-менеджерів та засновників власної справи з усієї України, що нині проходять навчання у Києво-Могилянській бізнес школі, завітали до міста.  Програму для бізнесменів організовано за сприяння депутатки Житомирської міської ради Людмили Зубко, яка теж є випускницею КМБШ. Мета – знайомство з бізнес-кліматом Житомира, перспективами залучення інвестицій, культурою області, обмін досвідом та креативними ідеями.

Програма була розрахована на два дні. Учасники відвідали чотири великі підприємства міста — Ferplast UA, Eurogold Industries Ltd, Supersprox та Житомирський картонний комбінат, де поспілкувалися з їхніми керівниками, обмінялися ідеями, думками і поглядами щодо розвитку бізнесу в громаді. Також відбулась зустріч з міської владою, на якій конструктивно подискутували про досягнення та перспективи Житомира.

«Для гарних результатів завжди має бути діалог і взаємодія. Я дуже горда тим, що сьогодні до Житомира приїхав такий потужний десант. Серед випускників – представники з усіх регіонів України, які готові самі розвиватися й робити якісні трансформації у своїх містах. І сьогодні, в час пандемії, нам важливо познайомитися з кожним з них аби зрозуміти контекст всієї України. Це важливий майданчик спілкування бізнесу і влади. Нам потрібен погляд з боку, нам важливе розуміння де знаходиться Житомир на бізнес-мапі України, які сфери необхідно розвивати і чим ми можемо бути цікавими. Це знайомство і діалоги – це власне про розвиток громади і житомирян», – наголосила на зустрічі депутатка.

Також учасники обговорили нові умови роботи бізнесу в рамках реформи децентралізації на зустрічі з Геннадієм Зубком, віцепрем’єр-міністром у 2014-2019 роках та теж випускником КМБШ.  

«Наших гостей з КМБШ цікавить потенціал Житомира. Ми говоримо про бізнес, влади і громади, про ті точки зростання, які допоможуть Житомиру бути конкурентоспроможним і цікавим, причому не тільки на мапі України, а й для європейської спільноти, Польщі, Угорщини, Чехії. Після старту реформи децентралізації кожній громаді важливо мати свою концепцію розвитку, яка має бути цікавою не тільки на папері, а й для бенефіціарів реформи, одним з яких є місцевий бізнес. Важливе розуміння, куди буде витрачати інвестиції Житомир, які проекти будуть реалізовані, як бізнесу підготуватись до цього тощо. Такий рух і співпраця розвиватимуть громаду і країну в цілому», – зазначив Геннадій Зубко. 

У другий день програми учасники відвідали Інжинірингову школу Noosphere на базі Поліського національного університету, Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д.Буханчука, Музей космонавтики ім. С.Корольова.

«Гарна ініціатива та програма. Ми побачили, як розвивається виробництво і бізнес в регіоні. Це прекрасно, адже це створює робочі місця. Деякі підприємства Житомира стали для приємним відкриттям, чия продукція експортується у багато країн світу. Це дуже круто, що в Україні є такі потужності. Ми маємо вивчати і використовувати такий досвід», – поділилась враженнями Віта Думанська, студентка КМБШ з Києва.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here