Головна Політика За сприяння «Нашого краю» Малинська лікарня отримала нові ліжка-трансформери

За сприяння «Нашого краю» Малинська лікарня отримала нові ліжка-трансформери

1532
0

Для КНП «Малинська міська лікарня» закупили та вже встановили 45 нових багатофункціональних ліжок. На ці потребиз бюджету Житомирської обласної ради виділили 1 мільйон гривень за сприяння депутата Житомирської обласної ради, голови Житомирського обласної організації політичної партії «Наш край»Сергія Диняка та першого заступника голови Житомирської обласної ради Олега Дзюбенка. 

Відтепер пацієнти відділення анестезіології та інтенсивної терапії, а також хірургічно-травматологічного, інфекційного, неврологічного, терапевтичного та пологового відділень лікарні мають змогу отримувати необхідне лікування у комфортних умовах. Такі сучасні ліжка-трансформери для хворих забезпечують правильне позиціювання пацієнта на ліжку та допомагають полегшити його стан, забезпечити результативну терапію. Конструкція також дозволяє медичному персоналу проводити огляд і виконувати маніпуляції в максимально комфортних умовах. 

«Дуже важливо допомагати медичним закладам, особливо в період пандемії. А комфортні ліжка мають бути у всіх лікарнях. Від цього залежить результативність лікування та комфорт як пацієнтів, так і лікарів», – зазначив Сергій Диняк. Жителі Малинської ОТГ вдячні депутатам «Нашого краю» за постійну підтримку та допомогу  у вирішенні проблем та потреб громади.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here