Home Політика Заборгованість у ТТУ – відповідальність місцевої влади, – Міністерство фінансів

Заборгованість у ТТУ – відповідальність місцевої влади, – Міністерство фінансів

79

У відповідь на звернення народного депутата Геннадія Зубка до прем’єр-міністра України Миколи Азарова щодо проблем із виплатою зарплат працівникам Житомирського трамвайно-тролейбусного управління, Міністерство фінансів повідомило, що субвенції на компенсацію пільгового проїзду за 2012 рік повністю надійшли в обласний бюджет.

Як випливає з листа Мінфіну, на компенсацію пільгового проїзду в 2012 році Житомирській області було виділено 51,8 мільйона гривень. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року обсяг зазначеної вище субвенції місцевим бюджетам Житомирської області збільшено на 5 млн. гривень.

Ці гроші вже надійшли до обласного бюджету.

«Питання проведення розрахунків за пільгове перевезення окремих категорій громадян повинне вирішуватись на місцевому рівні виходячи із норм чинного законодавства в міру і в межах надходження відповідної субвенції з державного бюджету», – йдеться у відповіді Мінфіну на звернення Зубка.

«Виникає запитання, де поділися кошти КП «Житомирське трамвайно-тролейбусного управління», які були виділені на компенсацію перевезення пільговиків? Чому люди котрий місяць не бачать зарплат у повному обсязі? Відповіді від Сергія Рижука щодо використання цих коштів і погашення зарплат працівникам ТТУ я поки що не отримав, хоча губернатор отримав доручення прем’єр-міністра Азарова відреагувати на моє звернення. Житомирське ТТУ перевозить всіх пільговиків без винятку, і як випливає з відповіді Мінфіну, держава виділяє на це немаленьку компенсацію. Чому тоді люди сидять без зарплат і вимушені обговорювати плани акцій протесту?» – коментує відповідь Мінфіну Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що ще у жовтні Геннадій Зубко узяв під контроль виплату зарплат працівникам ТТУ, а також сприяв вирішенню аналогічної ситуації із заборгованістю в грудні 2011-го року, коли доведені до відчаю працівники ТТУ оголосили страйк. 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here