Home Політика Захист Тимошенко може подати касацію

Захист Тимошенко може подати касацію

82
0
Захист екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко звернеться зі скаргою у її справі до суду касаційної інстанції.
 
Таку думку висловила на прес-конференції адвокат Валентина Теличенко, яка є представником сторони захисту у справі Тимошенко в Європейському суді з прав людини, пеовідомляє Українська правда з посиланням на УНІАН.
 
Говорячи про справу Тимошенко, як індикатор дотримання прав людини в Україні і стану українського правосуддя, Теличенко сказала, що останній шанс виправити ситуацію у цій справі у влади буде під час касаційного оскарження.
 
"Я думаю, що касаційний розгляд буде", – зауважила адвокат.
 
Вона також додала, що якщо суд касаційної інстанції скасує рішення судів апеляційної інстанції та першої інстанції про засудження Тимошенко, то це буде позитивний сигнал щодо стану справ з правосуддям в Україні.
 
Раніше захисник Тимошенко Сергій Власенко заявляв, що захист Тимошенко прагнутиме, аби Європейський суд з прав людини розглянув справу Тимошенко якомога швидше, минаючи касаційну судову інстанцію в Україні.
 
Як відомо, 23 грудня Апеляційний суд Києва залишив у силі вирок Печерського районного суду, за яким екс-прем`єра Тимошенко засуджено до 7 років позбавлення волі. 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here