Home Політика Запаловський розділить 150 тисяч гривень між творчою молоддю Житомира

Запаловський розділить 150 тисяч гривень між творчою молоддю Житомира

105

Обласна рада хоче започаткувати 25 щомісячних стипендій творчій молоді у розмірі 500 грн. кожна. Імена стипендіантів мають назвати у червні, пише www.0412.ua.

Гроші братимуть з коштів обласного бюджету, спрямованих у галузь "Культура", і виплачується управлінням культури облдержадміністрації.

Кандидатів на отримання стипендії мають подавати керівники установ і закладів різних сфер діяльності та форм власності, обласні організації творчих спілок України.

Кандидат має бути не старше 30 років і займатись творчою діяльністю.

Відбір стипендіантів робитиме комісія при управлінні культури облдержадміністрації. Її склад затверджуватиме заступник Рижука по культурі за погодженням постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань.

При відборі кандидатур враховується складність жанру, майстерність, участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях. Перевага надається аматорам народної творчості, зокрема, хореографічного жанру.

За наявності письмового повідомлення про припинення стипендіатом творчої діяльності комісія має право здійснити перегляд кандидатур упродовж року.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here