Home Політика Засідання сьомої сесії Житомирської міської ради . ФОТОРЕПОРТАЖ

Засідання сьомої сесії Житомирської міської ради . ФОТОРЕПОРТАЖ

135

На сьомій сесії Житомирської міськради 16 березня зареєструвалося 38 депутатів, які наразі працюють вже близько двох годин і пішли на перерву.

За цей час вони заслухали звернення ініціативної групи житомирян, які влаштували акцію протесту під стінами міськради з вимогою відмінити перейменування в Житомирі вулиць. Відповідне звернення вони мають намір надіслати Президенту України та у ВРУ.

Депутати проголосували за низку освітніх питань щодо виділення коштів на ремонт приміщень та прилеглих територій шкіл і дитсадків, придбання комп’ютерної техніки і т.д.

Також розглянули питання «Про внесення доповнень до Комплексної цільової програми розвитку культури міста Житомира на 2015-2017 роки», «Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства “Парк культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна” Житомирської міської ради, внесення та затвердження змін до його Статуту», «Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства “Об’єднана дирекція кінотеатрів міста” Житомирської міської ради, внесення та затвердження змін до його Статуту», «Про внесення та затвердження змін, доповнень до Статуту комунального підприємства «Парк культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна» Житомирської міської ради» та інші.

Всього на порядку денному 30 питань

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here