Home Політика За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

У заступника голови обласної ради Сергія Кармаренка виявили коронавірус. Симптомів у нього не було, а тест зробили через те, що він був членом робочої групи і входив до оперативного штабу по боротьбі з коронавірусом.

Про це повідомляють в обласній раді.

«Працівники обласної ради та облдержадміністрації, які входять у робочі групи або до оперативного штабу, що займаються боротьбою з коронавірусом, мають час від часу проходити тести. І в результаті такого тестування у мене був виявлений вірус. Хоча на самому початку ніяких симптомів у мене не було. Навіть і не підозрював, що у мене коронавірус. Зараз є невелика температура, і це все. Якщо я б не зробив тест, то навіть не знав би, що хворий», – розповідає Сергій Крамаренко.

В обласній раді також повідомляють, що з Крамаренком контактували і голова обласної ради, і інші заступники, і заступники голови ОДА. А всі працівники, які з ним контактували, перебувають на самоізоляції. Всім контактним зроблять тести.

«Серед контактних осіб і я, і мій заступник Максим Вілівчук, заступники обласної державної адміністрації. Зараз в обласній раді лише один випадок захворювання. Всі, хто контактував з хворим, з числа працівників обласної ради, наразі знаходяться на самоізоляції і дотримуються карантинних заходів. У контактних осіб буде взято аналізи для проведення дослідження. У залежності від результатів будемо відпрацьовувати подальші кроки», –  прокоментував ситуацію голова обласної ради Володимир Ширма.

Наразі і сам Сергій Крамаренко знаходиться на самоізоляції вдома.