Home Політика Заступник житомирського губернатора Олещенко ігнорує урядові наради

Заступник житомирського губернатора Олещенко ігнорує урядові наради

97

30 березня відбулася всеукраїнська селекторна нарада під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, передає Regionews.

У нараді взяли участь голова Житомирської облдержадміністрації (ОДА) Сергій Рижук, Житомирський міський голова Володимир Дебой та представники структур, які відповідають за реагування на можливі надзвичайні ситуації у період пропуску повені у цьому році, Олександр Вілкул зобов’язав керівників областей мобілізувати комунальне, транспортне та харчове господарство для уникнення ймовірних негативних наслідків у разі повені.

Примітно, що нараду проігнорував перший заступник голови Житомирської ОДА Микола Олещенко, який курує в області комунальну сферу та відповідає за уникнення надзвичайних ситуацій.

Джерела обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій стверджують, що Олещенко після наради телефонував в управління і цікавився, чи не згадували його імені, чи не нарікали на його роботу.

Кажуть, рятувальники розцінили цей дзвінок як глузування з боку чиновника, який за час ускладнення погодних умов відсторонився від вирішення проблем і переживає за “тепле місце”.

Як раніше повідомляли ЗМІ, Микола Олещенко налаштований звільнитися з обласної адміністрації, а тому веде активні переговори у Кабінеті Міністрів України про пошук нової роботи.

Нагадаємо, протягом негоди 22-24 березня Олещенко не з’являвся на роботі, хоч і перебував у відпустці.

27 березня Прем’єр-міністр України Микола Азаров пригрозив керівництву Житомирської області звільненням у випадку неналежної роботи по боротьбі із наступом паводків.

 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here