Головна Політика Заступниця голови ОДА перевіряла систему зважування

Заступниця голови ОДА перевіряла систему зважування

406
0

Заступниця голови ОДА Наталія Остапченко перевірила, як проводиться встановлення системи «Зважування в русі» на ділянці дороги М06 Київ-Чоп. Система зважування працюватиме у Новоград-Волинському районі на 246 км Київ-Чоп.

Про тестування системи поінформувала ОДА:

«Зараз триває тестування всього функціоналу і близько тижня виконавцям робіт знадобиться для того, щоб система повноцінно запрацювала. Дана система призначена для того, аби водії не перевантажували свої автотранспортні засоби та тим самим не пошкоджували дорожнє покриття».

За словами Остапченко, подібних комплексів у Житомирській області встановлено два: один на автомобільній дорозі М06 та ще один – на М21.

Довідково. “Система динамічного зважування транспортних засобів у русі Weigh-in-Motion” – це сучасна розумна система комплексного збору інформації про транспортні засоби, які переміщуються по автомобільним дорогам. Вона здійснює моніторинг руху транспорту в режимі реального часу за допомогою обладнання, яке монтується в верхньому шарі покриття автомобільних доріг або на прогонових будовах мостів і шляхопроводів.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here