Home Політика Жителі Чуднівщини оголосили ультиматум владі

Жителі Чуднівщини оголосили ультиматум владі

80
0
Жителі с. Бейзимівка Чуднівського району не збираються миритися із розміщенням отрутохімікатів поблизу їхнього села. Люди висловили місцевій владі ультиматум: якщо за 5 днів не приберуть діжки з отрутохімікатами, будуть акції прямої дії.
 
Нагадаємо, напередодні мешканці села звернулися до приймальні єдиного кандидата у народні депутати від опозиції у 67-му виборчому окрузі Сидора Кізіна щодо вирішення цього екологічного питання. Сидір Кізін, у свою чергу, направив відповідні скарги до санепідстанції, правоохоронних органів.
 
Досі діжки з отрутохімікатами, які, за словами селян, негативно впливають на їхнє здоров’я, знаходяться поблизу сільського пасовища. Також отрутохімікати були виявлені на залізничній станції «Чуднів-Волинський».
 
«Якби ці діжки стояли біля маєтків чуднівських чиновників, прокурора, то їх одразу вивезли. А якщо це стосується простих людей, то можна зневажати їхні права. Я підтримую жителів Чуднівського району у боротьбі за їхнє здоров’я. Ми не залишимо у спокої місцеву владу доти, поки не вивезуть отрутохімікати», – сказав Сидір Кізін. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here