Home Політика Жителі Житомирщини ведуть децентралізацію попереду країни, – Зубко

Жителі Житомирщини ведуть децентралізацію попереду країни, – Зубко

99

Курс України на найближчі роки – це рух по тих реформах, які позитивно впливають на якість життя українців. І у найголовнішій реформі країни – децентралізації – Житомирщина є лідером, а жителі області ведуть її попереду всіх інших областей.

Про це сказав  6 березня Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час Ради регіонального розвитку у м. Бердичів, до якого долучились і голова ОДА Ігор Гундич та народний депутат Олександр Ревега.

«Наша мета сьогодні – проговорити результати 5 років, які пройшли в України із 2014 року, з початку реформ, які були проголошені Президентом України. І визначити що маємо зробити у наступні 5 років. Для нас дуже важливо те, щоб ми рухались по тих реформах, які впливають на якість життя українців. Я дякую жителям Житомирської області, які сьогодні ведуть реформу децентралізації попереду всієї України. Сьогодні Житомирщина є лідером децентралізації за кількістю ОТГ, за кількістю людей, які там проживають, за кількістю територій. І найголовніше – на Житомирщині немає жодного району, де б не було створено громади. І за це я дякую вам», – наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр додав, що важливим напрямком для України є закріпленні у Конституції курсу на ЄС та НАТО, за який проголосували депутати Верховної Ради 7 лютого.

«Коли ми про зміни, то це Нова українська школа та Новий освітній простір, в якому враховані і безбар’єрність, і інклюзивність, і енергоефективність, і нові підходи до навчання, і футбольний майданчик. Житомирська область вже продемонструвала, які відбуваються ці зміни в освіті. Але головне не тепле приміщення, яскраві стіни та дизайн, а те, щоб діти мали вищі бали із ЗНО. Адже наші діти мають бути конкурентноспроможними тим, які зараз навчаються в європейських країнах», – зауважив Геннадій Зубко.

Також Геннадій Зубко передав Іллі Єфімову – сину бердичівлянина Єфімова Олексія, учаснику бойових дій на Світлодарській дузі – медаль «ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ», якою Указом Президента нагороджений його батько. Та подякував Олексію і його родині за патріотизм та мужність.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here