Home Політика Житомир готується до зимового сезону

Житомир готується до зимового сезону

183
0

Актуальні питання житлово-комунального господарства міста прокоментував заступник міського голови Микола Боровець. Зокрема, він зазначив, що проводиться моніторинг готовності житлових підприємств до опалювального періоду, і сьогодні про свою роботу звітують керівники КВЖРЕПів №9, №11 та №15, повідомляє офіційний сайт Житомирської міської ради. 

За словами М.Боровця, підготовка до осінньо-зимового періоду йде за графіком. Так, складений узгоджувальний план дій “Житомиртеплокомуненерго”, вивчається доцільність проведення ремонтних робіт у котельнях чи прокладання нових мереж. Зокрема, ВАТ “Житомирмолоко” не бажає і не спроможне підготувати свою котельню до зими, тому прийняте рішення прокласти близько 300 м нової теплотраси, щоб забезпечити 2 соціальні об’єкти — ЗОШ №7, професійно-технічний ліцей, а також усіх мешканців мікрорайону теплом.

Микола Боровець також зазначив, що під жорстким контролем знаходиться питання зменшення дебіторської заборгованості комунальних підприємств та погашення заборгованості по зарплаті. Станом на 01 липня КВЖРЕПи мають заборгованість по заробітній платі — 1 млн. 756 тис. грн. Така ситуація зумовлена 2 причинами — діючі тарифи покривають лише 85% собівартості послуги; оплата кредитів, отриманих комунальними підприємствами у минулих роках.

Серед найбільших боржників названо КВЖРЕП №1, №3, №9, №14 та №15. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here