Home Політика За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

252

Найнижчий рівень води вперше зафіксований на житомирському водосховищі з часу спостережень. На сьогоднішній день рівень водосховища 70 см, критична відмітка 50 см – тоді місто змушене буде перейти на погодинну подачу води.

Про це повідомив директор КП "Житомирводоканал" Андрій Нікітін під час розгляду питання щодо встановлення тарифу під час поливного сезону:

"Ми живемо в період водної кризи. Водоканал перекачує річку в зворотній бік, бо природний процес майже не відбувається. Коли рівень впаде до 50 см, ми звертатимемося до комісії з надзвичайних ситуацій з проханням вводити погодинну подачу води".

Для того, аби цього не сталося, у мерії пропонують жителям підходити максимально раціонально до використання води. Особливо – під час поливного сезону.

Адже саме за період поливного сезону споживання води містом додатково зростає на 1 мільйон кубометрів.

Тому для жителів приватного сектору, які не мають лічильників, встановили "поливний тариф", що передбачає оплату за поливну площу – 5 соток (поки власник ділянки не надасть Водоканалу підтверджуючі документи про меншу площу ділянки).

Також за використання води не на господарсько-побутові потреби, а на полив за допомогою шлангу, несанкціоноване підключення до колонок передбачили штрафи – 10715 грн.

Читайте також: Для житомирян тариф на тепло у квітні знизили на 14%.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here