Home Політика Житомиробленерго каже, що влада багато обіцяє, але проблему боргів не вирішує

Житомиробленерго каже, що влада багато обіцяє, але проблему боргів не вирішує

134
0

Станом на 1 вересня найбільші борги за спожиту електроенергію  накопичили –  «Житомирводоканал» – майже 18 млн.грн. та КЕВ м. Житомира – 3,8 млн. грн. 

Як повідомляється на офіційному сайті Житомиробленерго, підприємство завжди з розумінням відноситься до важкого фінансового стану підприємств і йде їм на зустріч, а саме: надає відстрочку платежів, заключає договори реструктуризації заборгованості. Однак, треба враховувати, що ПАТ «Житомиробленерго», в свою чергу, несе зобов’язання щодо своєчасних повних розрахунків з ДП «Енергоринок». 


«Житомиробленерго» не має права безкоштовно надавати електроенергію, але згідно законодавства має право відключати боржників від електропостачання. Ситуація з заборгованістю міських комунальних житлово-експлуатаційних підприємств перед «Житомиробленерго» продовжується не один рік. На жаль, міська влада багато обіцяє, проте проблема не вирішується, а навпаки погіршується, йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті «Житомиробленерго».
 
«Житомиробленерго» звертається до Житомирського міського голови та до голови Житомирської ОДА із проханням вжити дієвих заходів для суттєвого поліпшення ситуації із розрахунками  підприємств – боржників за використану електроенергію. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here