Головна Політика Житомирська «Свобода» вимагає відновлення у Червоноармійську автостанції

Житомирська «Свобода» вимагає відновлення у Червоноармійську автостанції

112
0

Селище Червоноармійськ єдиний в области райцентр, який не має автостанції. Власне, автостанція є, але люди в очікуванні автобусів туляться під збудованим поруч наддашком на декілька десятків місць.   

У вкраденій у громади будівлі станом на 20 жовтня ц.р. банальна кав’ярня (як вказано на вивісці «кафе-бар») та… зала гральних автоматів, що працює зранку до вечора. І, виявляється, ніхто «не знає» про його існування. Варто відзначити, що це відбувається в самісінькому центрі містечка, за 200 метрів від райвідділку міліції, де, звичайно, також про це не знають.
 
«Сьогоднішня влада вже «не помічає» не лише Конституції  та законів України, а й відвертих, неприхованих порушень законодавства на місцевому рівні. І за цим усим геть не бачить людей, котрі змушені сидіти на вулиці в очікуванні автобуса в той час, коли «бізнесмени» комфортно видурюють гроші в гравців в приміщенні автостанції», – зазначив заступник голови Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Юрій Градовський.
Свободівцем була негайно подана заява до керівника Червоноармійського районного відділу УМВС з вимогою надати правову оцінку діяльности цієї структури, позаяк гральний бізнес в Україні заборонений на законодавчому рівні.
 
Одночасно Житомирська обласна організація ВО «Свобода» звертається до голови Червоноармійської РДА пана Карпінського, голови ради району пана Липка, Червоноармійського селищного голови пана Гаврилюка з вимогою повернути громаді приміщення автостанції.
 
Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here