Home Політика Влада прикриває розбишак, які б’ють журналістів?

Влада прикриває розбишак, які б’ють журналістів?

98

В кінці минулого року в селі Осиково трапився прикрий інцидент в якому брали участь бердичівські тележурналісти та директор Бердичівського  медколеджу, який потрапив у ДТП. 

Керівник педагогічного закладу вів себе зухвало, матюкався, намагався перешкодити виконанню обов’язків журналістами та зламати телекамери.

Про це інформує сайт РІО-Бердичів.

Бердичівська організація спілки журналістів на своєму засіданні засудила подібні дії посадовця та звернулась до обласної ради та адміністрації з вимогою надати належну оцінку діям керівника.

І ось, з Житомира надійшли відповіді. Хоча адміністрація і рада буцімто різні організації, але тексти їх відповідей співпадають на 95 відсотків. Тому публікуємо лише відповідь облдержадміністрації, а з іншим документом можна ознайомитись на сайті газети.

Сподіватись на іншу відповідь було, чесно кажучи, наївно. Адже кругова порука чиновників – це настільки потужна річ, що пересилити її самим журналістам марно. Лише тоді, коли не тільки журналісти, а й їх читачі та глядачі об’єднаються, можна сподіватись, що правда переможе.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here