Home Політика Житомирська влада здає громадський туалет під магазин, кажуть у «Демократичному Алянсі»

Житомирська влада здає громадський туалет під магазин, кажуть у «Демократичному Алянсі»

106
0

Наприкінці минулого тижня організатори кампанії “Шукаємо туалети” презентували місту мапу туалетів Житомира.

Одним з них є платний громадський туалет за адресою просп. Миру, 15, що знаходиться на балансі КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира». Його адресу надала влада

Організатори кампанії також надсилали запит на копії документів із вказівкою «витрат та прибутків від утримання цього туалету».

Але відповідь була відмовою, мотивуючи її тим, що КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» не є розпорядником бюджетних коштів, а відтак не є і розпорядником публічної інформації.

Хоча згідно п. 3 ч. 1 ст. 13 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» розпорядником публічної інформації є «особи, якщо вони виконують делеговані повноваження суб’єктів владних повноважень згідно із законом чи договором, включаючи надання освітніх, оздоровчих, соціальних або інших державних послуг, – стосовно інформації, пов’язаної з виконанням їхніх обов’язків…».

Відповідне оскарження не правомірної відмови вже ініційоване запитувачами.

В цей час у газеті «Місто», № 30 від 11.08.11, з’явилось оголошення про оренду приміщення з цільовим призначенням – розміщення торгівельного об’єкту з продажу продовольчих товарів оцінюваною площею 152,2 кв. м. за адресою проспект Миру, 15-а.

За дивним збігом обставин можемо побачити, що будівля туалету і майбутнього магазини продтоварів це одне й те ж приміщення, – йдеться в релізі "ДемАльянсу".

Довідково:

Адвокаційна кампанія «Шукаємо туалети» – ініційована учнями «Академії практичної адвокації», яка реалізовувалась командою ВМГО «Демократичний Альянс» у рамках програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here