Home Політика Житомирські депутати готують звернення до Верховної Ради

Житомирські депутати готують звернення до Верховної Ради

120

Руслан Годований на своїй сторінці в соцмережі повідомив, що сьогодні, 6 черня виповнюється 100 днів, як він займає посаду заступника голови Житомирської обласної ради. Годований пообіцяв звіт про виконану роботу опублікувати на наступному тижні, а поки оприлюднив проект звернення депутатів до Верховної ради.

"Сьогодні виповнюється рівно 100 днів як я офіційно приступив до виконагня обов’язків заступника голови Житомирської обласної ради (6 березня 2014 року завершились всі спецперевірки).

Багато чи мало 100 днів, цифра велика часу не так багато. Готую звіт про перші 100 днів роботи, впродовж наступного тижня обов’язково опублікую, що вдалося із запланового, а що ні.

Також пропоную Вашій увазі проект звернення від депутатів Житомирської обласної ради до Верховної Ради України щодо мінімізації негативних наслідків інфляції національної валюти для громадян України, що мають невиконані зобов’язання за договорами кредиту в іноземній валюті. На мою думку держава має взяти нарешті відповідальність за власних громадян, а не відповідати хаотичним рефінансуванням за наші податки комерційних банків. Це тільки проект звернення, що має бути розглянутий на черговій сесії Житомирської обласної ради 26 червня 2014 року, чекаю Ваших пропозицій.

Верховна Рада України

Звернення
депутатів Житомирської обласної ради до Верховної Ради України щодо мінімізації негативних наслідків інфляції національної валюти для громадян України, що мають невиконані зобов’язання за договорами споживчого кредиту в іноземній валюті

Ми, депутати Житомирської обласної ради, враховуючи соціально-економічну ситуацію, що склалась внаслідок різких курсових коливань на валютному ринку України, та в результаті знецінення національної валюти висловлюємо свою стурбованість з приводу гострої проблеми, яка виникла з погашенням валютних іпотечних кредитів у сфері договірних зобов’язань між громадянами України, банками та іншими фінансовими установами.
На сьогодні інфляція загрожує фінансовій системі країни, крах якої може мати негативні суспільно-політичні наслідки. В такій ситуації порятунок країни та її громадян залежить від оперативних і ефективних дій.
З метою усунення такого впливу на подальший розвиток нашої держави, виникла необхідність мінімізувати негативні наслідки інфляції національної валюти для громадян України та убезпечити зазначених громадян від виникнення скрутної фінансової ситуації, що може призвести до виникнення можливих збитків громадян при виконанні своїх кредитних зобов’язань.
Враховуючи перелічене, висловлюємо свою цілковиту підтримку проекту Закону України «Про переведення кредитних зобов’язань з іноземної валюти в національну», вважаючи його дієвим кроком на шляху захисту та забезпечення конституційних прав громадян.
На нашу думку, всі банки та інші фінансові установи, які діють на території України, спільно з державою мають посприяти вирішенню проблеми, з якою зіткнулася значна кількість наших співвітчизників.
Враховуючи те, що описана ситуація стосується багатьох родин, у тому числі мобілізованих, з метою забезпечення підтримки їх членів сімей та зважаючи на необхідність убезпечення від виникнення скрутних фінансових ситуацій, заборгованостей у виплаті кредитів, вкрай стало необхідним вирішення цього гострого питання.
Тому для забезпечення умов, за яких кожен громадянин має змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду ( ст. 47 Конституції України), вважаємо, що всі банки та інші фінансові установи, що діють на території України, мають піти назустріч громадянам, які мають невиконані зобов’язання за договорами споживчого кредиту в іноземній валюті, а саме: провести конвертацію зобов’язань за кредитними договорами в іноземній валюті в національну валюту України.
Сподіваємося на Ваше розуміння важливості цього питання для подальшого розвитку України в цілому.
Звернення прийнято на двадцять шостій сесії обласної ради шостого скликання 26 червня 2014 року", – йдеться у повідомленні Годованого.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here