Home Політика Житомирські депутати просять Уряд дати ще 11 млн грн для компенсації витрат...

Житомирські депутати просять Уряд дати ще 11 млн грн для компенсації витрат на пожежі

158

Ще 11 млн грн просять депутати Житомирської обласної ради, аби компенсувати ті витрати, які виникли через масштабні пожежі.

Таке звернення прийняли сьогодні, 25 червня, під час сесії.

Витрати просять компенсувати обласному управлінню лісового та мисливського господарства – 10 млн грн, та ДП «Житомирторф» – 1 млн грн.

«Для гасіння та ліквідації наслідків лісових пожеж залучено значну кількість протипожежної техніки, технічних засобів та працівників лісових господарств області й Державного підприємства „Житомирторф”.

Державним підприємством „Житомирторф” та лісгоспами області витрачено значні суми коштів та матеріальних активів, що вкрай негативно відбилося на фінансовому стані підприємства і лісгоспів та можливості подальшого здійснення ними виробничої діяльності.

З метою відновлення роботи Державного підприємства „Житомирторф”, запобігання можливому припиненню функціонування лісових господарств області, збереження робочих місць та виконання планових надходжень у місцеві бюджети, звертаємося з проханням компенсувати за рахунок коштів стабілізаційного фонду додаткові витрати, спричинені масштабними лісовими пожежами, державним підприємствам лісогосподарської галузі Житомирської області та Державному підприємству „Житомирторф”», – йдеться у зверненні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here