Головна Політика Житомирські депутати просять Верховну Раду зменшити грошову заставу для участі у місцевих...

Житомирські депутати просять Верховну Раду зменшити грошову заставу для участі у місцевих виборах

172
0

Депутати Житомирської обласної ради направили звернення до Верховної Ради з проханням зменшити розмір грошової застави для участі у місцевих виборах до 4 мінімальних зарплат на кожних 90 тисяч виборців.

Таке звернення депутати підтримали сьогодні, 5 березня, під час сесії облради.

Ініціатором такого звернення є депутат від «Свободи» Сидір Кізін.

«Позитивним у новому Виборчому кодексі України є скасування грошової застави для кандидатів на посади сільських, селищних та міських голів, де кількість виборців складає до 90 тисяч. Проте неприйнятним є збільшення майже у 40 разів грошової застави для кандидатів на посади міських голів, де кількість виборців понад 90 тисяч, та партій, які беруть участь у виборах до місцевих рад (обласних та міських), де кількість виборців більше 90 тисяч, порівняно з виборчою кампанією 2015 року», – йдеться у зверненні.

«Механізм грошової застави, встановлений новим Виборчим кодексом України для кандидатів на посади міських голів у містах з кількістю виборців понад 90 тисяч та партій, які беруть участь у виборах до місцевих рад (обласних та міських з кількістю виборців більше 90 тисяч), є дискримінаційним і таким, що порушує право громадян України бути кандидатом на виборах. Враховуючи вищевикладене, звертаємося з проханням внести зміни у новий Виборчий кодекс України, якими уніфікувати підхід до розміру грошової застави, зменшивши її розмір для зазначених місцевих рад – 4 мінімальні заробітні плати на кожних 90 тисяч виборців», – просять депутати.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here