Home Політика Житомирські громадські організації платитимуть податок на членські внески

Житомирські громадські організації платитимуть податок на членські внески

121

Новим законом «Про громадські організації», який набирає чинності з 1 січня 2013 року, вводиться податок на прибуток від членських внесків таких організацій. Про це повідомив президент ВГО Всеукраїнське лікарське товариство Олег Мусій, – пише сайт Свет и Тени.

"Держава буде додатково стягувати податок на членські внески. Коли організації отримували статус неприбутковості, одним з пунктів обов’язкової вимоги була наявність членських внесків – саме воно давало право отримати статус неприбутковості", – зазначив Мусій.

 аким чином, за його словами, з 1 січня всі організації, що мають членські внески, автоматично стають комерційними, вони будуть продовжувати такими залишатися до моменту перереєстрації статусу неприбутковості в податковому відомстві.

"Тепер необхідно буде перереєструвати в Державній податковій службі статус неприбутковості, а поки ви цього не зробили, автоматично з 1 січня стаєте прибутковою організацією", – сказав Мусій.

Як зазначив керівник юридичного управління асоціації Укрцемент Євген Мілявський, в даний час всі галузеві об’єднання є неприбутковими організаціями і неплатниками ПДВ.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here