Home Політика Житомирські мами вчасно отримуватимуть допомогу на дітей

Житомирські мами вчасно отримуватимуть допомогу на дітей

101

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив Міністру соціальної політики взяти під особистий контроль кожен випадок збоїв у виплаті допомог певним категоріям населення. Відповідне доручення Глава Уряду дав під час засідання Кабінету Міністрів України 23 січня 2013 року.

Про це пише Урядовий портал.

Микола Азаров повідомив, що з 10 січня на його сторінку в Фейсбуку почали надходити звернення громадян щодо затримок виплати державної допомоги одиноким мамам, в той час, коли Державна казначейська служба вчасно і стовідсотково перерахувала в регіони кошти на всі соціальні виплати.

За словами Прем’єр-міністра, як виявилось після з’ясування ситуації, деякі органи праці та соціального захисту на місцях створили штучні затримки через чисто бюрократичне перейменування управлінь в департаменти. «Сказати, що я обурений – нічого не сказати. Діти що, мають без грошей сидіти, поки чиновники вирішать абсолютно надумані проблеми? Не важливо: на день чи кілька днів затрималась виплата. Закон визначає точні терміни виплати допомог!» – зазначив Микола Азаров.

При цьому він звернувся з вимогою до голів регіональних адміністрацій, де сталися такі випадки, жорстко покарати винних чиновників.

«Міністру соціальної політики Королевській доручаю тримати на особистому контролі кожен випадок збоїв у виплаті допомог і доповідати Уряду про вжиті заходи. Щоб в принципі таке не могло повторитися», – резюмував Микола Азаров.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here